• Szybki kontakt : 607 988 220
  • office@mmisleeping.pl

Koszyk jest pusty !

O nas

Szanowni Państwo

Gorąco zapraszamy Państwa do obejrzenia naszej strony internetowej stanowiącej jedynie część bogatej oferty mebli produkowanych przez naszą firmę.

Fabryka mebli w Biskupcu istnieje od 1946 roku, a jej właścicielem od lutego 2013 jest firma Telmex Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku.

Na początku naszej działalności świadczyliśmy głównie usługi w transporcie międzynarodowym, a wraz z rozwojem firmy zakupiliśmy tartak w Prostkach, w którym przecieramy drewno głównie na potrzeby własne oraz produkujemy i dystrybuujemy pellet. W 2008r. wykupiliśmy fabrykę mebli w Piszu, w której produkujemy meble sosnowe na potrzeby koncernu IKEA.

Zakupiona przez nas niedawno Fabryka Mebli MMI Sleeping w Biskupcu od wielu lat zajmuje się produkcją mebli z naturalnego forniru ora z drewna litego   – buku, dębu, olchy, jesionu i sosny. Wieloletnie doświadczenie wysoce wykwalifikowanych pracowników oraz wyspecjalizowany park maszynowy, pozwala skutecznie konkurować ze światowymi producentami mebli. Świadczy o tym fakt, iż ponad 90% naszej produkcji trafia na rynek zachodni.

Niespotykane wzornictwo naszych kolekcji, wysoka jakość wykończenia powierzchni, dbałość o każdy szczegół i szybkie tempo realizacji zamówień to atrybuty, które zapewniają nam stabilną pozycję na rynku meblowym i świadczą o dynamicznym rozwoju naszej firmy.

Serdecznie zapraszamy do odkrycia świata piękna naturalnych mebli marki MMI Sleeping. Jesteśmy przekonani, że na naszych stronach znajdziecie Państwo wiele pomysłów, które będą inspiracją do oryginalnych i niespotykanych aranżacji wnętrz.

 

 

 

468x602

2024 © Telmex Sp. z o.o. Zakład MMI Sleeping w Biskupcu Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja : ITCREATE