• Szybki kontakt : 607 988 220
  • office@mmisleeping.pl

Koszyk jest pusty !

Blog

Dębowe komody - ponadczasowe piękno

 

   Meble dębowe to klasyka gatunku. Od lat cenią je sobie osoby, dla których ważne jest, by stylowo i z klasą urządzić swoje mieszkanie. Niektóre meble kupujemy ze względu na ich wygląd, a nie jakość i po kilku latach wymieniamy je na nowe. Dębowe komody, to jednak ten rodzaj mebli, które pozostają w naszym domu przez lata. Razem z nami zmieniają miejsce zamieszkania i wszędzie tworzą klimat wnętrza. Często pozostają w rodzinie przez pokolenia, stając się świadkiem wielu historii. Dębowe komody to meble, które rzadko lądują na śmietniku. Z wiekiem raczej zyskują na wartości i urodzie. Dąb to drewno, które ma wiele zalet i cech, sprawiających, że meble z niego wykonane mogą być największą ozdobą wnętrza, w którym stoją. Dębowe komody są przede wszystkim bardzo trwałe i wytrzymałe. Nawet jeżeli mebel nam się znudzi, można go przemalować na dowolny kolor lub w inny sposób udoskonalić, bez obaw, że ulegnie zniszczeniu.

 

   Komoda to mebel niejednoznaczny - może mieć wiele zastosowań. Na swoim miejscu będzie w eleganckim salonie, ale przyda się też w sypialni, a nawet w przedpokoju. Dębowa komoda w kuchni to idealne miejsce do przechowywania sztućców czy zastaw stołowych. Najważniejsza funkcji komody jest zapewnienie miejsca na rzeczy, które powinny być ukryte. Czasem jest to lekka bielizna lub pościel, ale w pojemnych komodach zmieści się wiele. Półki wykonane z drewna dębowego są w stanie unieść nawet duży ciężar – nie ugną się, ani nie złamią. Dębowe komody, choć znane od lat, mogą także mieć bardzo współczesny wygląd. Dlatego urządzający mieszkanie w stylu nowoczesnym nie muszą z nich rezygnować.

 

        Drewno dębowe jest bardzo dekoracyjne i idealne do tworzenia mebli.
   Jego niewątpliwą zaletą jest to, że występuje w różnych odcieniach, dzięki
   czemu mamy duży wybór i z pewnością bez trudu znajdziemy mebel
   pasujący do naszego wnętrza. Drewno dębowe występuje w odcieniach
   bardzo jasnych – od  żółtobrązowego, aż do ciemnego brązu.   
   Wszechstronność tego drewna pozwala na stosowanie go w   
   mieszkaniach urządzonych w różnych stylach. Jasne komody z dębu będą
   ozdobą salonu lub sypialni zaaranżowanych w stylu skandynawskim bądź
  rustykalnym. Dąb pięknie będzie się też komponował z meblami i dekoracjami wykonanymi z metalu. Chętnie stosowane w nowoczesnych wnętrzach cegły czy kamienie, również będą niebanalnym tłem dla dębowych komód. W ostatnich latach coraz bardziej trendy są wnętrza urządzone z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Ten powrót do natury sprawia, że meble dębowe znowu stały się trendy. Znudziły nam się już tymczasowe rozwiązania, czyli meble, które po kilku sezonach nadają się jedynie na śmietnik. Stawiamy na klasę i wysoką jakość. A dąb to król wśród drzew, które stosowane są w meblarstwie. O pięknie dębu decydują jego regularnie rozmieszczone i dobrze widoczne słoje. To solidne i trwałe drewno jest jednocześnie łatwe w obróbce, dlatego można z niego tworzyć meble o fantazyjnych kształtach.

 

   Dębowe komody to połączenie urody z trwałością. Są ozdobą każdego wnętrza – klasycznego i nowoczesnego.
Zdobią i spełniają praktyczną funkcję. To mebel, który trzeba mieć. Lepsze od komody dębowej są tylko dwie dębowe komody.

 

Propozycje dębowych komód z naszej oferty:

                             

 

 

Opublikowano: 28.06.2018r.

468x602

przelewy24
2019 © Telmex Sp. z o.o. Zakład MMI Sleeping w Biskupcu Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja : ITCREATE